YNR5040-3R3M
MFR.Part #
YNR5040-3R3M
JLCPCB Part #
C341031
Package
SMD,5x5mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.4A 3.95A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS