YNR5020-151M
MFR.Part #
YNR5020-151M
JLCPCB Part #
C724287
Package
SMD,5x5mm
Description
150uH 2.15Ω 350mA 400mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS