YNR5012-2R2M
MFR.Part #
YNR5012-2R2M
JLCPCB Part #
C497816
Package
SMD,5x5mm
Description
1.7A 2.2uH 3.1A 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS