YNR5012-150M
MFR.Part #
YNR5012-150M
JLCPCB Part #
C497821
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2A 15uH 436mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS