YNR5012-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR5012-100M
JLCPCB Part #
C497820
Package
SMD,5x5mm
Description
1.4A 10uH 344mΩ 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS