YNR4020-4R7M
MFR.Part #
YNR4020-4R7M
JLCPCB Part #
C340379
Package
SMD,4x4mm
Description
1.34A 2.35A 4.7uH 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS