YNR4012-4R7M
MFR.Part #
YNR4012-4R7M
JLCPCB Part #
C497780
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 1.15A 125mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS