YNR4012-1R5M
MFR.Part #
YNR4012-1R5M
JLCPCB Part #
C497776
Package
SMD,4x4mm
Description
1.46A 1.5uH 2.1A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS