YNR4012-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR4012-100M
JLCPCB Part #
C497782
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 265mΩ 770mA 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS