YNR2510-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR2510-100M
JLCPCB Part #
C724271
Package
SMD,2.5x2mm
Description
10uH 500mA 650mA 910mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS