YNR2016-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR2016-150M
JLCPCB Part #
C2858407
Package
0806
Description
1.3Ω 15uH 300mA 500mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS