YNR1050-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR1050-150M
JLCPCB Part #
C5200313
Package
SMD,10x10mm
Description
15uH 3.2A 59mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS