YLSI100808-R18K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLSI100808-R18K
JLCPCB Part #
C48886987
Package
SMD,10.8x8mm
Description
0.18mΩ 180nH 67A、70A ±10% SMD,10.8x8mm Power Inductors ROHS