YLM7060-701T
MFR.Part #
YLM7060-701T
JLCPCB Part #
C917651
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 125V 15mΩ 2 4A 700Ω@100MHz SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS