YLM7060-272T
MFR.Part #
YLM7060-272T
JLCPCB Part #
C917654
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 125V 1A 2 2.7kΩ@100MHz 63mΩ SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS