YLM7060-102T
MFR.Part #
YLM7060-102T
JLCPCB Part #
C917652
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 1.02kΩ@100MHz 10MΩ 125V 17mΩ 2 3A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS