YLM7060-101T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLM7060-101T
JLCPCB Part #
C917648
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 100Ω@100MHz 10MΩ 10mΩ 125V 2 9A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS