YLM4532N-701T20
MFR.Part #
YLM4532N-701T20
JLCPCB Part #
C49140938
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 2A 50V 700Ω@100MHz 70mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS