YLM4520-901T
MFR.Part #
YLM4520-901T
JLCPCB Part #
C2839956
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 2 2.1A 50V 68mΩ 900Ω@100MHz SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS