YLM1008-401T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLM1008-401T
JLCPCB Part #
C2858390
Package
SMD-4P,10x8mm
Description
-40℃~+125℃ 2 400Ω@100MHz 50V 6.5mΩ 7A SMD-4P,10x8mm Common Mode Filters ROHS