YLCM9070F-701T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLCM9070F-701T
JLCPCB Part #
C48887009
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 10mΩ 500V 5A 700Ω@100MHz 80V SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS