YLCM1211F-152T
MFR.Part #
YLCM1211F-152T
JLCPCB Part #
C48887022
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 10MΩ 125V 12mΩ 500V 5A SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS