YLCM1006C-402T
MFR.Part #
YLCM1006C-402T
JLCPCB Part #
C5142140
Package
SMD-4P,10x8.7mm
Description
-20℃~+125℃ 2 300V 450mA 4kΩ@5MHz 4mH@100KHz 600mΩ SMD-4P,10x8.7mm Common Mode Filters ROHS