YLCM1006C-251T
MFR.Part #
YLCM1006C-251T
JLCPCB Part #
C5142133
Package
SMD-4P,10x8.7mm
Description
-20℃~+125℃ 100MΩ 1kV 2 250uH@100KHz 2A 35mΩ 400Ω@100MHz SMD-4P,10x8.7mm Common Mode Filters ROHS