YLCM0904-102T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLCM0904-102T
JLCPCB Part #
C5137112
Package
SMD-4P,9.5x5.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8kΩ@10MHz 100MΩ 1mH@100kHz 2 300mΩ 50V 700mA SMD-4P,9.5x5.6mm Common Mode Filters ROHS