YL201209-3R3K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YL201209-3R3K
JLCPCB Part #
C2926398
Package
0805
Description
3.3uH 30mA 800mΩ ±10% 0805 Power Inductors ROHS