YIPH853225W-750T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YIPH853225W-750T
JLCPCB Part #
C6341405
Package
SMD,9x3.1mm
Description
-40℃~+125℃ 1 13A 1mΩ 75Ω@100MHz SMD,9x3.1mm Ferrite Beads ROHS