YI322513U600-4R0T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YI322513U600-4R0T
JLCPCB Part #
C3033924
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 1 30mΩ 4A 60Ω@100MHz ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS