YI321611U300-6R0T
MFR.Part #
YI321611U300-6R0T
JLCPCB Part #
C2926396
Description
-40℃~+125℃ 10mΩ 30Ω@100MHz 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS