YHNR4020-4R7M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YHNR4020-4R7M
JLCPCB Part #
C7541657
Package
SMD,4x4mm
Description
115mΩ 2.85A 4.7uH 4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS