YHNR3015-220M
MFR.Part #
YHNR3015-220M
JLCPCB Part #
C7433100
Package
SMD,3x3mm
Description
1A 22uH 560mA 910mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS