YHNR3012-1R5M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YHNR3012-1R5M
JLCPCB Part #
C20417179
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.9A 4.1A 74mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS