YDUU9.8-103L0301
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDUU9.8-103L0301
JLCPCB Part #
C5174477
Package
Plugin-4P,16.5x11.5mm
Description
1.5kV 10mH@1KHz 2 600mA 插件-4P,16.5x11.5mm Common Mode Filters ROHS