YDRH104R-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDRH104R-100M
JLCPCB Part #
C339962
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 3.8A 35mΩ 4.4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS