YDPK0810-681K
MFR.Part #
YDPK0810-681K
JLCPCB Part #
C22395838
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
1.5Ω 400mA 680uH Drum-core inductor ±10% Plugin,D10xL13mm Power Inductors ROHS