YDPK0810-400K
MFR.Part #
YDPK0810-400K
JLCPCB Part #
C22395835
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
160mΩ 2.5A 40uH Drum-core inductor ±10% Plugin,D10xL13mm Power Inductors ROHS