YDPK0810-1R0N
MFR.Part #
YDPK0810-1R0N
JLCPCB Part #
C22395831
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10A 13mΩ 1uH Drum-core inductor ±30% Plugin,D10xL13mm Power Inductors ROHS