YDPK0810-103K
MFR.Part #
YDPK0810-103K
JLCPCB Part #
C7541664
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mH 22Ω 70mA Drum-core inductor ±10% Plugin,D10xL14mm Power Inductors ROHS