YDPK0608-270K
MFR.Part #
YDPK0608-270K
JLCPCB Part #
C19190817
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
1.3A 125mΩ 27uH Drum-core inductor ±10% Plugin,D8xL12mm Power Inductors ROHS