YDPK0608-122K
MFR.Part #
YDPK0608-122K
JLCPCB Part #
C22395829
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
1.2mH 180mA 4.5Ω Drum-core inductor ±10% Plugin,D8xL12mm Power Inductors ROHS