YDPK0608-100K
MFR.Part #
YDPK0608-100K
JLCPCB Part #
C19190815
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10uH 2.5A 50mΩ Drum-core inductor ±10% Plugin,D8xL12mm Power Inductors ROHS