YDPK0507-100K
MFR.Part #
YDPK0507-100K
JLCPCB Part #
C22395826
Package
Plugin,D7.5xL9.5mm
Description
10uH 2A 70mΩ Drum-core inductor ±10% Plugin,D7.5xL9.5mm Power Inductors ROHS