YDPK0406-681K
MFR.Part #
YDPK0406-681K
JLCPCB Part #
C20613199
Package
Plugin,D6xL9mm
Description
150mA 680uH 6Ω Drum-core inductor ±10% 插件,D6xL9mm Power Inductors ROHS