YDFW1515TB-153L01515
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDFW1515TB-153L01515
JLCPCB Part #
C5339280
Package
Plugin,22x13mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 15mH@1KHz 180mΩ 2 250V 250V Plugin,22x13mm Common Mode Filters ROHS