YB160808U102-0R5T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YB160808U102-0R5T
JLCPCB Part #
C3011207
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 500mA 550mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS