YAL0410-101K
MFR.Part #
YAL0410-101K
JLCPCB Part #
C2931858
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
100uH 2.5Ω 275mA 30@2.52MHz 4.8MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS