CD43YP0403-220M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
CD43YP0403-220M
JLCPCB Part #
C492278
Package
SMD,4.5x4mm
Description
22uH 378mΩ 760mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS