YTS645VK85
MFR.Part #
YTS645VK85
JLCPCB Part #
C5159009
Package
Plugin,7.5x6.2mm
Description
-30℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 50mA 6.2mm 7.5mm 8.5mm No PC Pin Right Angle SPST With Bracket 插件,7.5x6.2mm Tactile Switches ROHS