YTS645SK43
MFR.Part #
YTS645SK43
JLCPCB Part #
C5451716
Package
Plugin,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 4.3mm 50mA 6mm 6mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin,6x6mm Tactile Switches ROHS