YTS636SL43
MFR.Part #
YTS636SL43
JLCPCB Part #
C5159012
Package
插件,6x3.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 3.5mm 4.3mm 50mA 6mm No PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6x3.5mm Tactile Switches ROHS